לימוד גיטרה מקצועי בקבוצות לימוד

במסגרת קבוצתית אנחנו מלמדים נגינה בגיטרה קלאסית, גיטרה אקוסטית וגיטרה חשמלית. ניתן ללמוד נגינה בכל סוגי הגיטרות גם באופן פרטני. גיטרה היא ללא צל של ספק הכלי הנפוץ והפופולארי ביותר בישראל כבר שנים רבות, ולא נראה שזה הולך להשתנות בקרוב. לימוד גיטרה בקבוצות מאפשר לתלמיד, בין אם הוא צעיר או מבוגר, לרכוש ידע וכלים רבים בדבר יסודות הנגינה בגיטרה והלימוד בקבוצה הוא חוויתי ובעל דינאמיקה יוצאת דופן. אנחנו בכל מקרה מספקים קרקע ובסיס ללמידה חווייתית ומעשירה, מתוך אמונה שכך ניתן ללמוד באופן המהנה ביותר.

 

מסע מוסיקלי

השיעורים אצלנו, בין אם מתקיימים בקבוצות לימוד ובין אם באופן פרטני, מהווים מסע מוסיקלי ואמנותי לכל תלמיד באשר הוא. אנחנו מספקים בסיס תיאורטי ומלמדים את יסודות הנגינה, אך משתדלים בד בבד גם לטפח בקרב התלמידים את התשוקה למוסיקה ולאמנות. בין אם התלמיד מתמיד לאורך זמן בעולם המוסיקה, ואולי אף מפתח תחביב לטווח ארוך, ובין אם זהו רק ניסיון קצר מועד עבורו – אנו מאמינים שמתוך המסע המוסיקלי המדובר אפשר לקבל ולרכוש הרבה דברים חיוביים לנפש ולחיים.

 

לימוד חווייתי בקבוצה

לימוד גיטרה בקבוצות הוא בהחלט חווייתי. הדינאמיקה הקבוצתית היא שונה. ניתן ללמוד מהתלמידים האחרים, ניתן לנגן ביחד וכשיש פן חברתי מסוים – זה תמיד יכול להוסיף למי שמעוניין בכך. אצלנו תוכלו ללמוד לנגן בגיטרה גם במסגרת של קבוצת תלמידים. הבחירה נתונה בידי התלמיד וכל אחד והדברים החשובים לו באופן אישי. כל תלמיד הוא שונה וכך גם העדפותיו. אנחנו מאמינים בללמד גם במסגרת קבוצתית וגם במסגרת פרטנית ויודעים שיש יתרונות לכל דרך בנפרד.  

 

אם אתם מחפשים חוויה לימודית, מוזיקלית ומעשירה, בית הספר למוסיקה "סי המוסיקה" ישמח לקבל אתכם ללא תנאי מוקדם. ניתן לקרוא יותר אודותינו כאן וליצור איתנו קשר במספר 08-9365355 או במספר 050-5881224. נשמח לשמוע מכם, לספק לכם מידע נוסף ולרשום אתכם ללימודי גיטרה או לימודי כלי נגינה אחר, הן באופן קבוצתי והן באופן פרטי.

רוצים להצטרף אלינו? מלאו את הפרטים הבאים