לימודי נגינה

לימודי נגינה פרטניים ובקבוצה

אצלנו בסי המוסיקה תוכלו למצוא לימודי נגינה בשלל כלים שונים – כלי מיתר, כלי פריטה, כלי מקלדת וכלי הקשה. חלק מכלי הנגינה נלמדים באופן פרטני בשיעורים פרטיים בבית התלמיד, חלק נלמדים בקבוצות וחלק יכולים להילמד בשני המסלולים – באופן פרטני וגם בקבוצות. התלמיד יכול לבחור מה יותר מתאים לו ולאישיות שלו. גם כאשר לומדים אצלנו בקבוצה, כל תלמיד מקבל יחס אישי וחם ואנחנו דואגים להקפיד על כך. התלמיד ירגיש שהוא מקבל את תשומת הלב לה הוא ראוי, עובדים איתו על כל האספקטים והרבדים של הכלי המסוים שאותו הוא לומד.

 

שיעורים פרטיים

את כל הכלים שאנו מלמדים ניתן ללמוד במסגרת של שיעורים פרטיים בבית הלקוח. הכלים הם: גיטרות, אורגניות, תופים, פסנתר ולימודי פיתוח קול. היתרון במסגרת של שיעורים פרטיים טמון בכך שמלוא תשומת הלב מוקדשת לתלמיד אחד. ניתן לעבוד איתו בדיוק על אותם איזורים ונקודות שבהם הוא מתקשה ולהתאים את הלימוד לאישיות שלו. מעבר לכך, במהלך הלמידה הפרטנית ניתן ללמוד לנגן סגנונות וז'אנרים שיותר מעניינים ומושכים את התלמיד באופן אישי.

 

שיעורים במסגרת קבוצה

אנו מלמדים את כלי הנגינה גם במסגרת קבוצתית. קבוצות נגינה הן בהחלט דבר חווייתי עבור כל התלמידים והדינאמיקה הקבוצתית מאפשרת למידה אחרת ומעשירה. ניתן להפיק ממנה דברים שונים בחלקם ממה שניתן להפיק מלימודי נגינה במסגרת של שיעורים פרטיים.

החוויה הקבוצתית מזכירה חווית נגינה בתזמורת או בלהקה והפן הקבוצתי והשיתופי בהחלט מתאים לילדים ולהתפתחות שלהם. הקבוצה מעניקה לתלמיד ערכים חינוכיים ולימודיים כאחד. מעבר לכך, האפשרות של התלמיד להשוות את קצב ההתקדמות שלו להתקדמות של תלמידים אחרים בהחלט יכולה לשפר את הלמידה שלו. מדובר בסוג של לחץ קבוצתי שהוא דווקא מועיל וחיובי.

 

מתאים לכל מי שרוצה

כל מי שחלם ללמוד לנגן – מוזמן אלינו. ללימודי מוזיקה ונגינה אין ולא צריך להיות תנאי. קיימות מספר קבוצות המחולקות לפי גילאים או רמות ובכך התלמיד יכול להשתלב בקבוצה המתאימה לו ביותר ולהנות מחווית למידה יוצאת דופן.

אם אתם מתעניינים בבתי ספר למוזיקה ברחובות, צרו קשר עם "סי המוסיקה – בית הספר המקצועי למקצועות הנגינה והמוסיקה" במספרים 08-9365355 או 050-5881224 לקבלת מידע נוסף ונשמח לעזור לכם בתחילת המסע המוסיקלי הפרטי שלכם. ניתן להשאיר פניה דרך הטופס שבאתר ונשמח לחזור אליכם הבהקדם.

רוצים ללמוד אצלנו? מלאו את הפרטים הבאים
דילוג לתוכן