אודות

אודות סי המוסיקה – בית הספר המקצועי למקצועות הנגינה והמוסיקה

סי המוסיקה הינו בית הספר המקצועי למקצועות הנגינה והמוסיקה

בית הספר סי המוסיקה מספק שירותי לימוד נגינה בקבוצות וליחידים במגוון כלים ולכל הרמות לילדים ולמבוגרים

בית הספר "סי המוסיקה"  נוסד בשנת 1998 ומאז מנוהל מבחינה מקצועית ואומנותית ע"י טירן צפריר.

טירן הוא מורה למוסיקה במשרד החינוך בעל תעודת הוראה ותואר ראשון בחינוך מוסיקלי ובעל תואר שני במוסיקה (שניהם בהצטיינות).

טירן בעל ניסיון רב בלימוד נגינה ומוסיקה במגוון רב של כלים ומקצועות במסגרת בתי ספר ולימודי אחה"צ, הוא פיתח עם השנים שיטות לימוד מגוונות אשר מתאימות את עצמן לכל תלמיד בכל רמת התקדמות תחת אמונה מלאה שכל אחד ואחת יכולים למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם . שמחת החיים האהבה למוסיקה וליצירתיות מועברת דרך תכנית הלימוד ומורגשת בכל שיעור ושיעור.

סי המוסיקה מנוהל מבחינה תפעולית ושיווקית ע"י  הגב' לימור צפריר.
לימור בעלת תואר אקדמאי העוסק במדעי החברה בהתמחות בניהול ובעלת ניסיון רב שנים בשיווק תפעול וניהול. הידע וניסיון רב השנים אשר רכשה מובא לידי ביטוי בבית הספר שלנו בכל רמה ורמה.

על דגלנו חרוט באותיות גדולות היחס האישי והחם אשר ניתן לכל תלמיד ותלמיד, וגורם לתלמידים רבים להישאר חלק ממשפחת סי המוסיקה שנה אחרי שנה ביודעם, שכל בקשה מוצאת אוזן קשבת ומטופלת ביעילות הגבוהה ביותר והמקצועית ביותר.

לסי המוסיקה מורים איכותיים ומנוסים אשר נבחרים בקפידה רבה. אחד הקריטריונים המנחים את סי המוסיקה הוא לספק את שירות לימוד הנגינה לכל מי שרוצה ללמוד ללא כל תנאי מוקדם. אנו שואפים לקדם את התלמידים המוכשרים לרמות הגבוהות ביותר, אך לא מונעים מאלה, שנעדר מהם הכישרון הראשוני, ללמוד. חובת ההשתדלות ללמד את אלו, תחול בראש ובראשונה על המורים של בית הספר סי המוסיקה בסבלנות רבה בחום ובמקצועיות הגבוהה ביותר מתוך אמונה רבה שכל חלום ניתן להגשים.

טירן צפריר – מנהל מקצועי
טירן צפריר הוא מורה למוסיקה במשרד החינוך כבר 31 שנים בעל תעודת הוראה ותואר ראשון בחינוך מוסיקלי ובעל תואר שני במוסיקה (שניהם בהצטיינות). לטירן נhסיון רב בלימוד נגינה ומוסיקה במגוון רב של כלים ומקצועות במסגרת בתי ספר ולימודי החוגים בשעות אחה"צ.
עם השנים טירן פיתח שיטות לימוד מגוונות אשר מתאימות את עצמן לכל תלמיד בכל רמת התקדמות, כשאנשים עדיין לא העזו לפרוץ את רעיון השיעורים הפרטים הוא כבר הוביל קבוצות נגינה של מעל 30 תלמידים יחדיו. הקשר החם שלו עם התלמידים, שמחת החיים וחדוות הלימוד ניכרים בכל שיעור.
בשנת 2016 הופיע טירן בבית הנשיא יחד עם הרכב תלמידים מיוחד שלו המשלב ילד עם מוגבלות עם ילדים אחרים בנגינה משותפת.
באותה השנה זכה טירן בתעודת הוקרה מטעם קרן רקנאטי- רש"י ליוזמות חינוכיות,
טירן מלמד בכל שבוע כ500 תלמידים בכל המסגרות החינוכיות ואחראי על צוות המורים של סי המוסיקה.
בבלוג שלנו תוכלו למצוא מס' כתבות בתחום החינוך המוסיקלי המיועדות להורים המתלבטים במגוון של נושאים .

אצלנו תוכלו ללמוד לנגן:

 

הורים לתלמידים שלומדים אצל טירן צפריר , המנהל המקצועי של סי המוסיקה , מספרים על החוויה

רוצים ללמוד אצלנו? מלאו את הפרטים הבאים
דילוג לתוכן